usługi dronem

W związku z rosnącym zainteresowaniem oraz zmieniającymi się trendami metod filmowania i fotografowania – Firma BEST SOLUTONS sp. z o.o. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w ramach BESTSOL entertainment świadczy usługi z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych – potocznie nazwanych „dronami”.

Zakres usług:

  • filmowanie i fotografowanie „z lotu ptaka” wszelkiego rodzaju imprez, eventów czy wydarzeń (imprezy w plenerze, festiwale, koncerty, dni osiedla, większe imprezy firmowe czy nawet śluby i wesela),
  • filmowanie i fotografowanie „z lotu ptaka” wszelkiego rodzaju obiektów trwale związanych z gruntem (budynki/budowle), jak również tych pozostających w ciągłym ruchu (zwierzęta, pojazdy, ludzie) [tym tworzenie zdjęć lub filmów reklamowych dla agencji pośrednictwa sprzedaży nieruchomości oraz dla agencji reklamowo-marketingowych]
  • fotografowanie z powietrza dużego obszaru w dużej rozdzielczości, tzw. ortofotomapy,
  • PONADTO: transmisja obrazu na żywo w jakości HD (720p) poprzez bezprzewodowe połączenie z internetem – dla wybranej osoby lub grupy osób (włącznie z portalami społecznościowymi),
  • postprodukcja i montaż filmów i zdjeć wykonanych przy pomocy „drona”

Aktualnie oferujemy usługi filmowania i fotografowania w wersji BASE (rozdzielczość FullHD i 30 kl/s). Informujemy jednocześnie, że usługi w wersji PREMIUM (wraz z cennikiem) będą dostępne nie wcześniej niż IV kwartał br. (rozdzielczość 4K lub nawet 5.2K i odpowiednio 60 kl/s lub 30 kl/s.).


Śluby i wesela!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą broszurą ofertową dotyczącą filmowania i fotografowania ślubów oraz wesel „z lotu ptaka” w ramach świadczenia usług dronem w wersji BASE.

Podstawowy wariant ujęć „z lotu ptaka” wraz z postprodukcją i montażem zawierającym podkład muzyczny świadczymy już od zaledwie 600 zł brutto!


Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy obecnie jedyną Firmą na Podkarpaciu, która oferuje tak tanie usługi z wykorzystaniem tak nowoczesnego sprzętu.