osiedle Słoneczny Stok

Specjalna oferta wykonania nowoczesnego, inteligentnego oraz niezawodnego Systemu Alarmowego w mieszkaniach na osiedlu Słoneczny Stok (dewelopera ADMA DEVELOPMENT) w Rzeszowie.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty na realizację nowoczesnego, inteligentnego oraz niezawodnego Systemu Alarmowego w Państwa nowym lokum na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie.

Wspólnie z deweloperem ADMA DEVELOPMENT przygotowaliśmy dla Państwa niewielki, prosty, nowoczesny i przede wszystkim niezawodny system, który będzie strzegł bezpieczeństwa w Państwa nowym mieszkaniu. W dzisiejszym świecie, z coraz szybszym tempem życia, nie jest trudno o nieszczęście. Czy to niezamknięte okno w mieszkaniu na parterze, otwarte drzwi wejściowe, chwila nieuwagi, zostawione żelazko, piekarnik, światło czy nawet nie zakręcona woda w kuchni czy łazience – wszystkie te na pozór błahe sytuacje mogą skończyć się tragicznie dla Państwa mienia bądź nawet życia i zdrowia… Oczywiście wszystkie te niepożądane sytuacje nie muszą pochodzić z Państwa winy, bo przecież wąż w pralce czy zmywarce może po prostu pęknąć, obciążona instalacja elektryczna poprzez zwarcie może doprowadzić do zaprószenia ognia lub po prostu lokalna szajka złodziei wytypuje Państwa mieszkanie na cel w danym dniu.

Przygotowany system alarmowy to nie tylko czujki ruchu mające za zadanie wychwycić niepożądane osoby w Państwa mieszkaniu podczas Waszej nieobecności (w pracy czy na urlopie), ale również, jak i może przede wszystkim – wstępną fazę pożaru (dymu bądź bardzo szybko rosnącej temperatury punktowej) czy też rosnący wyciek wody w kuchni czy łazience.

Oferowany system – Polskiego producenta, cechuje się nowoczesnymi, inteligentnymi technologiami oraz rozwiązaniami, staropolską solidnością wykonania oraz imponującą niezawodnością, przy jednocześnie  tzw. „Polskiej cenie”. Podstawowy wariant z broszury ofertowej (dostępnej w biurze sprzedaży mieszkań i lokali przy ul. Żmigrodzkiej 11/34 oraz na naszej stronie internetowej) wraz z okablowaniem, wszystkimi elementami (urządzeniami) systemu, w tym z usługą montażu, instalacji, konfiguracji i programowania – jest dostępny dla Państwa już od zaledwie 2500,00 zł brutto!

broszura Systemu Alarmowego dla mieszkańców osiedla Słoneczny Stok w Rzeszowie

Kilka słów o walorach użytkowych systemu
Jak mogliście Państwo przeczytać powyżej, oferowany przez nas system nie tylko pełni rolę sygnalizacji włamania ale również potrafi zasygnalizować początkową fazę pożaru lub zalania. Te dwie ostatnie funkcje działają 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, innymi słowy cały czas. Dzięki temu nie trzeba w żaden sposób pamiętać ani tym bardziej obsługiwać tej części systemu, gdyż system „wie”, że musi dozorować mieszkanie pod tym kątem w trybie ciągłym. Oczywiście w każdym momencie istnieje możliwość zmienia trybu dozoru pożaru czy zalania na inny tryb – jednakże w większości przypadków się z tej możliwości nie korzysta. Kolejną, a wręcz podstawową cechą jest sygnalizacja włamania. W tym przypadku użytkownicy załączają czuwanie tej części sytemu gdy wychodzą z domu i wyłączają gdy do niego wracają. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferowany przez nas system można obsługiwać na wiele różnych sposobów od tradycyjnego PIN-kodu, poprzez breloki zbliżeniowe, piloty czy nawet aplikację mobilną w smartphonie. Sygnalizacja każdej niepożądanej sytuacji odbywa może odbywać się zdalnie i lokalnie. Zdalnie czyli z wykorzystaniem telefonu komórkowego lub smartphone’a poprzez SMS, połączenie-komunikat głosowy czy też komunikat PUSH, natomiast lokalnie poprzez zewnętrzny i wewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny.


Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z katalogiem „Mieszkaj bezpiecznie”, w którym również została opisana funkcjonalność tego jak i innych systemów czy wariantów tychże systemów alarmowych.