Kontakt

Zalecamy kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub poniższego formularza kontaktowego, gdyż z powodu realizacji zleceń u klientów oraz obywania mnogości spotkań, po prostu nie zawsze jesteśmy na miejscu w biurze, ale mimo tego zawsze odpisujemy na wiadomości i staramy się oddzwaniać oraz odpisywać na SMS-y jeśli numer nie był zastrzeżony.

W związku z powyższym, informujemy również, że spotkania w naszym biurze odbywają się wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i umówieniu się telefonicznie lub e-mailowo na konkretny dzień i godzinę, żeby uniknąć sytuacji, w której Państwo przyjedziecie, a w naszym biurze w tymże momencie nie będzie żadnego z Pracowników Firmy,.


Dane teleadresowe:

Grupa kapitałowa BEST SOLUTIONS
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

z siedzibą w Rzeszowie,
ul. 3 Maja 13, 35-030 Rzeszów
(wejście przy kawiarni)
telefon kontaktowy: +48 17 200 07 04
adres e-mail: kontakt@bestsol.pl


Lokalizacja Firmy na mapce:

 


Zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę kapitałową BEST SOLUTIONS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie zawartych w formularzu kontaktowym, w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila o treści „Cofam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych” na adres: biuro@grupabestsol.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych.